POTRZEBUJESZ NIETYPOWEGO WYMIARU BLATU?

Stół to niezastąpiony mebel, który pełni niezwykle ważną funkcję w kuchni, jadalni czy salonie. To wokół niego gromadzi się rodzina, żeby wspólnie spędzać czas, spożywać posiłki, toczyć długie dyskusje. Dlatego zdecydowanie warto wybrać taki model, który będzie idealnie pasował do wnętrza, zarówno pod względem wielkości, jak i kształtu. Idealnym rozwiązaniem okaże się blat na wymiar, skrojony specjalnie na Wasze potrzeby.

Możemy stworzyć dla Państwa blat z drewna dębowego o dowolnych, wybranych parametrach. Realizujemy zlecenia nietypowe, tworzymy unikalne, wyjątkowe stoły, których na próżno szukać w sklepie meblowym. Wystarczy, że Państwo się z nami skontaktują i opiszą swoje pomysły, potrzeby i wymagania, a my zaadaptujemy Wasze wizje do rzeczywistości.

Oryginalne blaty dębowe

Jesteśmy producentem mebli z naturalnego drewna – nasz warsztat istnieje po to, by tworzyć dla Państwa piękne, trwałe i funkcjonalne meble dębowe. Kiedy potrzeba stołu większego lub mniejszego niż standardowe modele, z chęcią podejmiemy się wykonania tego zadania. Państwo podają nam wymiary, my według nich wykrawamy dowolne kształty.

W ten sposób powstają stoły na indywidualne zamówienie, dobrane do konkretnego wnętrza, idealnie wkomponowane w domową przestrzeń i odpowiadające potrzebom mieszkańców. Co więcej, możemy nie tylko nadać blatowi zaproponowane przez Państwa wymiary, ale też jego powierzchnię polakierować lub pokryć specjalnym olejem. Zabiegi te zabezpieczą drewno przed uszkodzeniami i zapewnią meblowi długą żywotność oraz estetyczny wygląd.

Zapraszamy więc wszystkich Państwa zainteresowanych zakupem dębowego stołu pod wymiar do kontaktu z firmą Veneer. Postaramy się spełnić Wasze oczekiwania i dostarczyć przedmiot, który na stałe zagości w waszej kuchni, jadalni czy salonie, stanowiąc centrum życia rodzinnego i towarzyskiego. Nie muszą Państwo wybierać blatu z oferty dostępnej na rynku, my stworzymy specjalnie dla Was unikalny i wyjątkowy mebel według podanych wymiarów.

NAPISZ DO NAS!
    * Użyjemy tych danych w celu kontaktu z Tobą, twoje dane są bezpieczne.

    Menu