Meble dla pokoleń

Dlaczego meble dębowe to meble dla pokoleń?

Stoły dębowe poza walorami estetycznymi, ogromną trwałością niewątpliwie są meblami na pokolenie.
Drzewo dębowe od wieków było wykorzystywane w meblarstwie, a powstające z niego produkty są bardzo oryginalne. Przede wszystkim cechuje je ogromna świeżość.

Naturalny dąb gwarantuje nam oryginalność. Rozmieszczenie sęków to wizytówka tego naturalnego surowca, z jakiego pozyskiwane są najlepsze i najtrwalsze meble. Śliczne dębowe barwy, niepowtarzalne ich odmiany. Więc cała dębowa kolorystyka jest bezcenna. Tworzy wspaniały klimat wśród domowników, którzy poruszają się na co dzień w otoczeniu tak pięknych mebli. Stoły dębowe powstają z wielką pasją i zaangażowaniem, z precyzją w wykończeniu każdego nawet najdrobniejszego szczegółu całości. Tak powstają meble dla pokoleń pełne naturalnego piękna, ciepłe, zachwycające nas swoim ponadczasowym designem, który na trwale podbija nasze serca, ciesząc nasze oczy.

Meble dębowe, doskonale harmonizują z otoczeniem ponieważ są oni pożądane zarówno w nowoczesnym, jak i awangardowym stylu.
Śmiało prezentują swój wdzięk we wnętrzach klasycznych, w otoczeniu tradycyjnych aranżacji, lub też z historycznym akcentem.

Stół s-12
Stół dębowy 300×90 na drewnianych nogach S12

Funkcjonalność mebli dębowych

Stoły dębowe można dowolnie zestawiać wraz z innymi meblami, gdzie uzyskujemy wielofunkcyjną przestrzeń oraz komfort użytkowania. Bardzo ważnym atutem drzewa dębowego, jest również to, iż pochodzi ono z odnawialnych źródeł i jest pozyskiwane zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Do wyrobów mebli według ściśle określonego celu i przeznaczenia. Z pewnością dąb jest wdzięcznym drzewem, które posłuży nam na długie lata i zachwyci swoją wiernością, jeszcze bardziej wspaniałym nieprzemijającym urokiem. A Przede wszystkim wysokim standardem użytkowania, ponieważ te meble są wielce praktyczne.

Reasumując pokolenie za pokoleniem dziedziczy te trwałe meble, ciesząc się ich nieprzemijalnym urokiem oraz prostoty znanej dębowi. Stoły dębowe to wspaniała inwestycja w przyszłość, to bezpieczne rozwiązanie, które będzie cieszyć wszystkich domowników na długie lata.

Menu