Modne meble z drewna dębowego

Trendowe meble dębowe

Tegoroczne trendy to więcej drewna w naszym domu, ten ponadczasowy materiał na stałe wpisuje się w ludzkie serca. Ludzie od dawien dawna urządzali swe domy https://qarshi.com/bokstaven-h/index.html , wykorzystując ten surowiec, który wiernie towarzyszył im przez długie lata. Mamy tutaj szczególnie na myśli dębinę, drewno dębowe, które charakteryzuje ogromna trwałość. W otoczeniu drewna czujemy się dobrze, naturalnie i bezpiecznie.

Drewno dębowe ma w sobie przyciągający nas urok, ponieważ inne surowce takie jak metal, kamień nie dorównują mu, nie są tak miłe w dotyku oraz wizualnie nie dają takich odczuć jak drewno dębowe. Drewno kojarzy się z ciepłem, dlatego też jest tak bardzo cenionym materiałem, na który decyduje się coraz więcej ludzi, aranżując swoje wnętrza. Drewno dębowe jest niezwykle wytrzymałe, twardość tego surowca to niezwykły atut. Solidnie wykonane meble z dębiny, mogą z powodzeniem posłużyć nawet przez dziesiątki lat, a ich wartość będzie stale wzrastać.

Dębowe drewno pasuje do każdej aranżacji, każdego stylu począwszy od retro po styl skandynawski oraz industrialny. To bardzo popularny oraz wszechstronny materiał, który wdzięcznie będzie prezentował się w naszym salonie, kuchni, jadalni czy sypialni. Szczególnie cenione są dębowe stoły, których tradycja na stałe wpisała się w ludzkie serca. Dębowe drewno ma indywidualny charakter, piękne naturalne usłojenie drewna prezentuje się okazale to unikat.

Cenne właściwości

Kolejnym ważnym elementem jest piękna barwa drewna, które jest tak bardzo szlachetnym materiałem, z którego powstają piękne meble, z precyzyjnie wykonanymi frezami, detalami, które zachwycają nasz wzrok. Drewno dębowe jest zdrowe, ma właściwości regulujące wilgotność powietrza we wnętrzach, czyli pochłania nadmiar wilgoci. Jednak, gdy powietrze robi się za suche, oddaje wilgoć.

Drewno uspokaja, ma dobroczynny relaksujący wpływ na człowieka, w otoczeniu mebli z drewna dębowego lepiej koncentrujemy się i mamy zdecydowanie lepsze samopoczucie. Piękny dębowy stół, to zdrowy mebel w naszym domu. 

Zobacz nasz katalog stołów dębowych – stoły dębowe

Skontaktuje się z nami

Menu