Witaj w Sklepie Vinci

Zapraszamy Cię do Vinci – miejsca, w którym czekają sprzęty najwyższej jakości, estetycznie wykonane i zgodne z najnowszymi trendami. Jako producent mebli dębowych działamy na rynku od 2016 roku, ale zatrudniamy stolarzy z ogromnym doświadczeniem i pasją do tego niełatwego zawodu. Naszą największą miłością jest drewno dębowe, które chcemy popularyzować i prezentować we wciąż nowych odsłonach.

Nasz sklep z meblami z drewna jest bogato zaopatrzony w produkty – stoły, ławy, łóżka, szafki nocne oraz gotowe zestawy. To jednak nie wszystko! Jeśli marzysz o jakiejś nietypowej konstrukcji, postaramy się ją stworzyć specjalnie dla Ciebie, według indywidualnego zamówienia. W Vinci chcemy spełniać Twoje meblowe życzenia.

Vinci – przyjazny sklep z niepowtarzalnymi sprzętami

Tak jak każdy kawałek drewna dębowego jest inny, tak też każdy mebel, który z niego powstaje, cechuje się oryginalnością i niepowtarzalnym wzorem ukształtowanym przez naturę. W naszym warsztacie stolarskim staramy się te walory eksponować, produkując nietuzinkowe wyposażenie do kuchni, salonów, jadalni i sypialni. Mamy nadzieję, że wyroby z naszego sklepu Vinci będą Ci długo i dobrze służyły, a kiedy naruszy je ząb czasu, zajmiemy się ich renowacją, by znów wyglądały jak nowe.

Rozpoczynaliśmy jako producent stołów drewnianych z pięknymi blatami, a następnie poszerzaliśmy asortyment o inne meble dębowe, bo okazało się, że istnieje duże zapotrzebowanie na oryginalne i trwałe sprzęty, wprowadzające do wnętrz przyjazny, ekologiczny mikroklimat. Oferujemy też dodatkowe usługi konserwatorskie, między innymi olejowanie i lakierowanie powierzchni.

Celem działalności sklepu Vinci jest dostarczanie estetycznych sprzętów z drewna dębowego, takich jak stoły, ławy, łóżka i szafki nocne, prosto od producenta. Przywiązujemy wagę do wysokiej jakości użytych materiałów oraz precyzyjnego wykonania. Tworzymy meble, które przetrwają lata, o ponadczasowych wzorach, byś mógł się nimi jak najdłużej cieszyć w zaciszu swojego domu.

Nasza Historia

Styczeń 2015
Początki Firmy Vinci
Luty 2016
Powstanie działalności Vinci
Kwiecień 2017
Współpraca z nowymi architektami
Listopad 2018
Międzynarodow targi
Październik 2019
Nowe inwestycje w rozwój firmy
Marzec 2020
Otwarcie nowego sklepu internetowego

Dla nas najważniejsza jest jakość.

Do produkcji używamy litych desek dębowych, nie korzystamy z żadnych zamienników, produkt to 100% dębina, odpowiednio zabezpieczona naturalnym olejem. Dębina to wyjątkowy produkt, żaden blat nie jest identyczny po względem słojów, dzięki czemu każdy ma swój unikatowy wygląd.

Menu